Responsabilitate sociala

Suntem responsabili social

Să facem afacerile mai umane înseamnă că noi și business-ul nostru acţionăm etic, corect și transparent. Zi de zi ne propunem să fim mai buni pentru oamenii şi clienţii noștri, pentru comunitățile noastre și pentru mediu. Știm că acesta este drumul pentru a fi o companie mai bună, mai sigură și mai durabilă. Una căreia îi pasă cu adevarat de impactul pe care îl are asupra planetei.

Ne pasă și suntem
respectuoşi

Ne dorim ca toți Webhelperii să se simtă implicaţi, fericiți și apreciați. De aceea, creăm un mediu şi condiţii de lucru excelente, recunoaştem şi valorizăm fiecare contribuție individuală. În plus, este important pentru noi să oferim beneficii sociale, respectând cultura numeroaselor noastre comunități din întreaga lume.

Îmbrăţişăm şi încurajăm diversitatea

Webhelp are o abordare umană. A fi o companie ce pune oamenii pe primul loc înseamnă să accepţi toţi oamenii. Apărarea cu tărie a drepturilor omului, aplicarea politicilor de incluziune și încurajarea diversităţii sunt parte din ADN-ul nostru. Colaborarea cu comunitățile locale, rețelele regionale și cu instituţiile guvernamentale ne ajută să creăm oportunități, şi să permitem oricui să aibă o carieră de succes în cadrul Webhelp.

Suntem acreditaţi internaţional

Acreditările noastre internaţionale garantează că afacerea și clienții dumneavoastră sunt pe mâini bune.

Suntem acreditaţi internaţional

Acreditările noastre internaţionale garantează că afacerea și clienții dumneavoastră sunt pe mâini bune.

Actualităţile noastre

Nimic gasit.

Actualităţile noastre


Think human

La Webhelp, cordialitatea este omniprezentă

Suntem o comunitate ce iubeşte distracția, care are un impact puternic pentru cele mai interesante mărci globale. Pentru noi, este important să cream impresii puternice în randul partenerilor noştri și al clienților acestora.

Fiecare Webhelper contribuie cu o energie, pasiune, motivaţie aparte și cu un set unic de abilități şi talente. Acest element al ADN-ului nostru ne diferenţiază.

Oamenii, întotdeauna pe primul loc..

Punem oamenii pe primul loc pentru că suntem convinşi că, atunci când ei sunt în centrul preocupărilor, totul prinde viaţă. Consilierii noștri nu doar că fac totul pentru a ajuta consumatorii, ci se asigură că oferă cele mai bune soluţii pentru toate întrebările, în timp ce echipa de management nu ezită să îşi asume riscuri pentru clienţi. Astfel îmbunătăţim experiența client și soluțiile de afaceri oferite clienţilor nostri.

...Deoarece ei sunt experţii noştri!

Numeroşii ani de experiență ne permit să livrăm soluţii eficiente de gestionare a relaţiei cu clienţii și BPO pentru clienții noștri din toată lumea. Fiecare dintre noi este faţa și vocea mărcilor pentru care lucrăm şi contribuie activ la succes.

Premiile noastre

Încredere, respect, integritate - despre asta este vorba la Webhelp. Fără contribuţia fiecăruia, Webhelp nu ar fi ceea ce este azi!


Valorile companiei

Ne respectăm promisiunile.

Angajament

Ne ţinem de cuvânt și respectăm fiecare angajament sau promisiune pe care ni le facem unii altora, clienților nostri sau clienților lor. Datorită greutăţii cuvântului nostru, Webhelp este partenerul strategic de succes de astăzi.

Soluţiile noastre

Mai departe şi mai repede împreună.

Unitate

Munca în echipă este vitală pentru noi. Împreună ne atingem obiectivele şi facem sarcinile zilnice mai ușoare și mai plăcute. Webhelp este o echipă- una mare și dedicată. Punem succesul colectiv înaintea intereselor personale. Împreună, reuşim mai mult.

Grupul Webhelp

Tratăm oamenii aşa cum ne-ar plăcea să fim trataţi.

Integritate

Fie că interacţionăm cu clienții sau între noi, avem o atitudine corectă și pozitivă. Credem în puterea exemplului, cu accent pe optimism și fair play. Întotdeauna integri, facem ceea ce e corect faţă de toţi. Ne tratăm colegii, clienţii și pe consumatorii acestora într-un mod ce face businessul mai uman.

Responsibilitea Socială

Valorizăm contribuţia fiecăruia.

Recunoştinţă

La Webhelp ne oferim reciproc recunoştinţa pe care o merităm. Şi asta pentru că, de la membru de board, la consilier clienți, cu toții contribuim la succesul colectiv. Colaborarea cu clienții noștri, suportul oferit consumatorilor, păstrarea armoniei sunt structura de rezistenţă a ceea ce facem. Recunoaştem, înțelegem și sărbătorim asta în fiecare zi.

Alătură-te echipei noastre

Depăşim limitele pentru a face diferenţa.

"WOW"

Credem în puterea lui „WOW”. « WOW » ne diferențiază și face din Webhelp un loc de muncă grozav. Cautăm constant să bucurăm, să uimim și să depăşim limite, pentru colegi, clienţi sau pentru consumatorii lor. Apetenţa pentru „WOW” ne face să evoluăm și să ne dorim mai multe reuşite.

Ce facem

Luaţi legătura cu noi pentru a beneficia de expertiza, cultura şi valorile noastre

Contactați-ne

Haideţi să vorbim, să ne cunoaştem, şi să vedem dacă putem forma echipa perfectă.

Alăturaţi-vă

Lumea este a ta. Descoperă.

Descoperă destinațiile noastre

Actualităţile noastre

Nimic gasit.

Actualităţile noastre